ימי הולדת הם מרגשים, שמחים ומאושרים בעבור הילדים, להורים ימים אלו יכולים להיות מעט מאתגרים יותר… ההורים נדרשים לתכנן, לטרוח , לחשוב ולהנדס יום הולדת יוצא דופן…

גם הילדים מבקשים יום הולדת ייחודי, יום הולדת כזה שכל החברים ידברו עליו בתום יום ההולדת ויזכרו אותו עוד ימים ארוכים.

איך עושים זאת? איך בוחרים מבין המפעילים השונים? איך נגרום להיום ההולדת להצליח ולילד להיות מאושר?

בנקודה זו , בדיוק במשבצת הזו , נכנס לתמונה קרקס לוקו.

לקרקס לוקו תכנית יום הולדת מהודקת, מקצועית, לא מתפשרת ואיכותית. אבל נתחיל מהתחלה…אלון וויסמן, להטוטן מקצועי ומנוסה הוא איש חינוך, דרמה תרפיסט בהכשרתו, איש קרקס בהוויתו.

מה המשמעות של כל זה? המשמעות היא רצינות, ,השקעה אדירה ותשומת לב לכל הפרטים וחוויה לא שיגרתית ,מפתיעה ומהפנטת.

מערך התמיכה והתכנון של קרקס לוקו בתכנית יום ההולדת מתחיל עוד בשיחת הטלפון עם עזרה ותמיכה בתכנון יום ההולדת ברמת הלו”ז וממשיכה ביום האירוע עם הגעה למקום האירוע כשעה לפני בוא האורחים. בזמן זה קרקס לוקו יכיר את ילד יום ההולדת ויחדיו נקיים התארגנות משותפת, אימונים וחזרות לקראת מופע קרקס מבדר ומפתיע, מופע שבו ילד יום ההולדת הופך ללהטוטן ועוזר בחלקים נכבדים במופע, מועצם ומקבל את מירב תשומת הלב. הזמן הזה  שלפני יום ההולדת בו ישנו מפגש אישי ונוצר קשר, חשוב ומשמעותי. לילדים הנרגשים מוצגים כל הלהטוטים, אנו מקיימים אימונים וחזרות על הקטעים בהם הם יקחו חלק והילדים מקבלים הסברים על הכלללל… זמן זה חשוב לכל הילדים, הילדים המופנמים מעט משתחררים, נרגעים והלחץ מתפוגג , הילדים האנרגטיים מרוגשים .

 

יום ההולדת מתחיל, המוזיקה מתנגנת במערכת סאונד איכותית, מוזיקה עליזה, קרקסית ושמחה בדיוק בווליום המתאים, לא חזק מידי ולא חלש מידי,  הילדים מתחילים להגיע וההתרגשות בשיאה.

קרקס לוקו יצור קשר עם האורחים , יברך לשלום, יצור אינטראקציה משעשעת, ממש עוד רגע מתחילים במופע , תדרוך אחרון לילד יום ההולדת, כיף אחרון והמוזיקה של המופע מתחילה להתנגן…

קטע ראשון קטע מרשים וחזק בכדי להכניס את כולם לעיניינים , כולם בפה פעור , גם המבוגרים שבחגיגה מעט בהלם ומבינים שמדובר כאן במשהו אחר…

ילד יום ההולדת נרגש ומאושר עולה לבמה לקול מחיאות הכפיים ושאגת מזל טוב אדירה מצד החברים, אתם ההורים מבינים שההרגשה הטובה שהייתה לכם במפגש עם קרקס לוקו , קיבלה אישור סופי, אתם בידיים טובות ומכאן ועד לסוף יום ההולדת, הפתעות לרוב, תמונות וצילומים צבעוניים ומרהיבים שיזכרו לעוד הרבה שנים טובות…

הקטע האחרון של יום ההולדת, בדיוק כמו הקטע הראשון, סוגר את החגיגה בשיא אדיר עם קפיצה מרהיבה דרך חישוק אש בוער ולהבות מרצדות… תודו שדברים כאלו לא רואים בכל יום.

יום הולדת קרקסי לא שיגרתי וייחודי, ילד מאושר, משפחה שמחה.

קרקס לוקו, אתם בידיים טובות.

 

 

 


בכל אירוע בו יש צורך בבידור ברמה גבוהה כגון יום הולדת , אירוע קהילתי, מדורת ל”ג בעומר, אירוע חברה, קייטנה, מסיבת חנוכה ,מסיבת גירושין או כל אירוע אחר.

מופע קרקס הוא המופע האולטימטיבי שיבטיח צחוק, הנאה וחוויה ייחודית.

מופע קרקס מרגש , מפתיע הגורם לדפיקות לב מואצות  הוא הבחירה הנכונה. מופע שבו כל ציפיותיכם יתגשמו ואף מעבר. במופע שכזה תזכו לראות אמן קרקס אמיתי , בכל רמח איבריו  לוקח את גבולות הקומדיה לקצה, לוקח את גבולותיו הפיזיים לקצה וקורא תיגר על כוחות פיזיקליים

מופע שלאחריו יגשו אליכם כל החברים, משפחה ושכנים וישאלו איך הגעת למופע הזה? מי הבחור המקסים והמוכשר הזה? ולבטח יציינו שזהו המופע הטוב ביותר בו נתקלו…

בתגובות שכאלו אני נתקל כמעט בכל יום, אך אגלה סוד קטן, את הכבוד הזה  והמחמאות רכשתי בזיעת אפי ,בשעות אימונים רבות , השקעה ומחשבה רבה בכל פרט ופרט במופע וכמובן שנים של ניסיון במופעים בפני כל הקהלים האפשריים בארץ ומחוצה לה.

צניעות היא מעלה חשובה ומוערכת בעיניי ועם כל הצניעות אני יכול למר בביטחון מלא כי המופע של קרקס לוקו יבטיח הנאה שלמה, צחוק והתפלאות. מעבר לרמה הטכנית הגבוהה המוצגת במופע, המופע מוגש עם הרבה חן, תיאטרליות , הומור מתקשר ואינטלגנטי שיתאים לכל הגילאים ,לקטנטנים כמו גם לגדולים.

מעבר למופע הפעלות צבעוניות, אקטיביות ומאתגרות. גם ברמת ההפעלות קרקס לוקו מספק חוויה לא שיגרתית עם מגוון מתקנים ייחודיים פרי פיתוח ושידרוג של קרקס לוקו.

מבין ההפעלות ניתן למצוא: הפעלת להטוטנות: הפעלה צבעונית, אקטיבית ומאתגרת הכוללת מגוון עשיר ורב של כלי להטוטנות צבעוניים להתנסות ומשלק של המשתתפים. הפעלה זו תתאים להפעלת קהל רב בו זמנית ותתאים לכל הגילאים. הפעלה זו מתאימה לאירועים קהילתיים, ימי הולדת, קייטנות, אירועי חברה או כל אירוע בו יש צורך בהפעלה מאתגרת ומהנה.

בנוסף קרקס לוקו מספק הפעלת שיווי משקל הכוללת נדנדות שיווי משקל והליכה על קביים. הפעלה מהנה, המדגישה שיתוף פעולה לצד אתגר וקבלת פרספקטיבה חדשה על שיווי המשקל.

כמו כן עמדות יריד קרקסיות: אסופה של מתקנים ייחודיים העשויים עץ ,צבעוניים למראה ומזמינים למשחק. מבין המתקנים: עמדת קורדינאציה, עמדות התמסרות ייחודיות, עמדות קליעה מסוגים שונים, עמדות מיני גולף, משחקי ילדות של פעם ועוד רבים…

הפעלת עמדות הפרחת בועות סבון ענק: הפעלה תנועתית וקסומה ממגנטת אליה ילדים בכל הגילאים.  בהפעלה זו גיגיות רבות עם תמיסה מיוחדת המתאימה להפרחת בועות ענקקקקק עם שלל כלים ייעודיים לפרחת בועות מפתיעות.

עמדות יצירה והכנה של כדורי ג’אגלינג: הפעלת יצירה בה כל משתתף מכין את כדורי הג’אגלינג שלו בטכניקה המערבת יצירתיות, שיתוף פעולה ועבודה עם חומרים ידידותיים. לאחר הכנת הכדורים כל משתתף ילמד את אופן המשחק בכדורים ויקח את הכדורים הביתה כמזכרת ולהמשך תירגול ואימון.

 

אז למה אתם מחכים?

קרקס לוקו לכל אירוע בו יש צורך בבידור איכותי.

 


הרבה פעמים אנשים מתבלבלים ולא עומדים על ההבדלים והדקויות בין להטוטן לקוסם לליצן…

המילה ג’אגלינג באנגלית פירושה בעברית הוא להטוטנות ומדובר על אומנות ומיומנות מעולם הקרקס שבה זורקים כמה חפצים באויר כך שלפחות חפץ אחד נשאר באויר.  את אותם החפצים תופסים מאזנים מפעילים מניפולציות על האובייקטים השונים .

מקור המילה באנגלית: ג’אגלינג  הוא אבולוציה של המילה מלטינית ומאנגלית עתיקה ושם גלגולה הקודם של המילה בה לתאר בידור דרך להטוטים או תעלולים, בידור דרך הומור.

ישנם מספר אלמנטים קלאסיים בהם משתמשים בלהטוטנות ( ג’אגלינג): כדורים, אלות קרקס ( קלאבים) מקל פרח ( דבל סטיק), דיאבולו, חישוקי הולה הופ, פויזים, סטפים, טבעות, צלחות סיניות וסוגים שונים של כדורים כגון: כדורים קופצים, כדורי קונטקט

אלמנטים הקשורים בשיווי משקל: הליכה על קביים, הליכה על חבל, רכיבה על חד אופן,רולה בולה

קוסם לעומת זאת הוא בדרן העוסק כביכול במעשים מופלאים ועל טבעיים. הקוסם בעצם משתמש בזריזות ידיים ופטנטים מורכבים יותר או פחות על מנת להפתיע, להדהים ולהבדר את קהל הצופים. הקוסם לא בהכרח משתמש בהומור על מנת לרתק את קהל הצופים.

בדומה ללהטוטן ולקוסם גם הליצן עוסק בבידור. הליצן יעשה זאת תוך כדי שימוש בהומור , הליצן כידוע לרוב לובש בגדים חריגים וצבעוניים השונים מהביגוד היום יומי, שם על פניו איפור ובעצם מתחפש לדמות מצחיקה , חריגה , בולטת ובלתי ניתנת להתעלמות. הליצן יספר בדיחות וישתמש בטכניקות של סלפסטיק שזה שימוש בתנועות גוף מרעישות וכואבות כגון: החלקה על קליפת בננה, הטחת עוגה בפניו של אדם

הרבה פעמים משתמשים גם הקוסם וגם הלהטוטן בהומור על מנת לגעת באנשים ולבדרם. אין כמו הומור איכותי וטוב על מנת לגרום לאנשים “לאבד את עצמם”… וזאת הסיבה מדוע כל כך הרבה אנשים נמשכים לתחומים אלו ונהנים ממופעי קרקס.

תחום הקרקס מאגד בתוכו דיספלינות שונות , אך אפשר לקבוע שבכל אחת מהן, לא משנה אם זו אקרוביקה, להטוטנות, ליצנות שיווי משקל או אחרת. תמיד אבל תמיד ישאף איש הקרקס להגיע לקצה ובכל פעם מחדש למתוח את הקצה עוד קצת , לבחון את גבולות הקומדיה, לבחון את גבולות הגוף , להפתיע ולהעז להגיע גבוה יותר.

זה משהו בדי.אנ.איי של התחום ולטעמי ניתן לקחת את הגרעין הזה ולהקרין אותו לשאר תחומי החיים. זהו בעצם אחת התכליות והאיכויות של תחום הקרקס ככלל והלהטוטנות בפרט שיכולים לתרום להעצמת ילדים. כל מפגש עם הלהטוטנות טומן בחובו הזדמנות וצוהר לעולם רחב  , לחינוך לערכים , לעולם טוב יותר כל אחד כלפי עצמו וגם כלפי הסביבה.

 

 


הג’אגלינג או הלהטוטנות בעברית היא אמנות עתיקת יומין . ישנן עדויות כ 2000 שנה לפנה”ס על תירגול ג’אגלינג, נמצאו ציורים של נשים מלהטטות בג’אגלינג בקברים של בני חסן מתקופת מצרים העתיקה.

גם בתלמוד מוזכר הג’אגלינג מספר פעמים וידוע שרבן שמעון בן גמליאל, המנהיג החכם, היה מלהטט בשמחת בית השואבה.

היום אנו מכירים את הג’אגלינג כאמנות של זריקת חפצים , תפיסת חפצים ואיזונם .

יתרונות רבים לתירגול הג’אגלינג, אמנה כמה איכויות :

הג’אגלינג מפתח ומחדד הקשרים במוח:אחד מהמחקרים שנעשו בנושא גילה , שאנשים שלמדו ותרגלו שלושה חודשים ג’אגלינג , נצפו סימנים של התרחבות באיזורים מסויימים בקליפת המוח. לאחר הפסקתם של אותם אנשים לתרגל ג’אגלינג אותם האיזורים התכווצו.

המוח האנושי מכיל מילוני תאי עצב שלכל אחד מהם מאות רבים של קישורים לתאים אחרים, תירגול הג’אגלינג מחזק ומפתח הקשרים אלו.

יתרון נוסף: העצמה, חיזוק ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות.

דמיינו ילד העומד בפני משימה בלתי רגילה, חדשה ומורכבת כמו להצליח וללהטט בשלושה כדורים. עם התירגול חווים מגוון רחב של רגשות כגון אכזבה, אמביציה, שמחה, כישלון, גאווה והצלחה.

ילד ואף מבוגר שהצליחו ללהטט עם שלושה כדורים יעמוד בסוף היום מול המראה ויוכל לומר בביטחון מלא לעצמו עמדתי אל מול המשימה המורכבת והצלחתי. היה קשה אך לא התייאשתי. היה קשה, אך התמדתי ולבסוף הצלחתי. את אותה החוויה של ההצלחה אותו הילד, מבוגר יסחוב לאתגרים נוספים בחיים.

עוד יתרון הוא חיזוק הקשרים החברתיים:

הג’אגלינג הוא תירגול שיכול להתבצע ,כשהאדם מתרגל לבדו עם עצמו או בקבוצה שתומכת ומתרגלת יחדיו.

כשמתרגלים יחדיו מציגים תרגילים האחד לשני, מלמדים ונותנים פידבק מהצד על צורת ההתקדמות ואט אט נפתחים ונוצרים קשרים חברתיים ותחביב משותף. ישנה קהילה גדולה וענפה של להטוטנים בארץ המתכנסים אחת לשבוע במקומות שונים בארץ: תל אביב, פרדס חנה, חיפה ועוד…

כמו כן ישנו פסטיבל להטוטנות המתקיים אחת לשנה בפסח בסחנה ועוד מיני כנסים המתקיימים במהלך השנה. כמו כן יש פסטיבל קרקס ועוד פסטיבלים רבים נוספים שם נחשפים לאומנות הקרקס ולמיומנויות גבוהות של ג’אגלינג ולהטוטנות.

בנוסף הג’אגלינג הוא תחום שתמיד אפשר להתפתח בו עוד ועוד, כלומר משלושה כדורים עימם מלהטטים אפשר להתקדם לארבעה וחמישה כדורים.

ישנם כלי משחק רבים בהם אפשר להתמקצע כגון: כדורים, חישוק הולה הופ, דיאבולו, מקל פרח, פויזים, סטפ, קלאבים ( אלות קרקס) צלחות סיניות, דאפו סטאר ועוד…

החלק האהוב עלי הוא לקחת את המיומנות שלמדנו עם כלי הקרקס ולהשתמש במיומנות זו עם אביזרים יומיומיים כלומר ללהטט עם כסאות, מקל סבא, כובעים, צלחות ,כוסות או כל אביזר אחר המשנה את יעודו הרגיל והופך לכלי להטוטנות.

השמיים הם לא הגבול הם חלק מהדרך.


13.1.13

לפני ארבעה ימים חזרתי מניו יורק, הייתי כמעט שבועיים בעיר הגדולה. בשהותי בניו יורק ראיתי מופע קרקס כייפי ומרהיב של להקת קרקס אוסטרלית בשם ” קרקס אוז”, זה תמיד מרענן ומעורר השראה לראות מופעים ואמנות שנוצרת ומתהווה הרחק ממחוזותינו אנו. ו הבמה במופע היתה מעוצבת כאתר בניה וכל ו הנמברים של השחקנים, להטוטנים,אקרובטים הוצגו על גבי הפיגומים, בגבהים. הטכניקה הקרקסית היתה ברמה גבוהה מאוד, להקת נגנים ליוותה את המופע במוזיקה חיה עליזה,בכשרון רב והרבה חן.


לאחרונה חגגתי יום הולדת לשתי ילדות מקסימות: יהלי ושחף הן חגגו יום הולדת 7. כבר שהגעתי למקום האירוע, ההורים עיצבו את המתחם בצורה מעוררת השראה, כל המתחם היה מעוצב עם דגלים צבעוניים וקישוטים שתרמו לאוירה עליזה . יהלי ושחף עזרו לי במהירות לפרוק את ציוד הקרקס ומיד התחלנו בהתארגנות ואימונים משותפים לקראת יום ההולדת. לאחר הסבר קצר לבנות על טכניקת סיבוב הצלחות הסיניות, הן במהירות ובהתלהבות רבה החלו באימונים ותוך רגעים ספורים הן אחזו בצלחות כמו להטוטניות מקצועיות ואף הרהיבו עוז והתקדמו לתרגילים המורכבים.


שלום חברים,

הפוסט הראשון נוגע למקורות הקרקס והאבולוציה של אמנות הקרקס מימים עברו ועד לימינו אנו.

תמיד שואלים אותי איך קרה שהתגלגלתי לתחום הקרקס ומה מושך אותי בעולם הקרקס ועל כן אני מציג בפניכם את המקורות ההיסטוריים ובפוסטים הבאים אגע במקורות והמניעים האישיים. תהנו!!

אילו נולדתם לפני אלפיים שנה ברומי העתיקה, יכולתם ללכת לקרקס .

הקרקס הרומי העתיק הוא הקרקס הראשון בעולם, והמילה קרקס באה מן המילה הלטינית: קירקוס פירוש המילה קירקוס הוא: מקום עגול (זירה או כיכר), שיש בו הופעות של אנשים ושל בעלי-חיים.

 אך הקרקס של הרומאים היה שונה לחלוטין מן הקרקס של ימינו. אנחנו מתרשמים מיכולות הלהטוטנים, ועוצרים את הנשימה כשהלוליין מרחף לו על הטרפז במרומים. את הרומאים זה לא היה מרשים במיוחד. הקרקס הרומי היה אכזרי מאוד, והמשתתפים בו היו באמת מוצאים בו את מותם ( בני אדם וחיות).

האנשים שהשתתפן בהופעות, לא היו אמנים שבחרו לעבוד בקרקס. רובם היו עבדים שהרומאים הביאו מן הארצות שכבשו, או אסירים מבתי הכלא של רומא. כאשר הם נכנסו אל הזירה ונלחמו באריות ובנמרים, או זה בזה, הייתה המלחמה שלהם לחיים או למוות. החלש יותר תמיד מצא את מותו, והחזק יותר נשאר בחיים עד ההופעה הבאה. הקרקס היה בשבילם צורה של עונש.

אותנו היה מזעזע לראות אנשים ובעלי-חיים נהרגים, אבל הרומאים ראו בקרקס שלהם בידור מצוין לכל המשפחה. ככל שהמופע היה אכזרי יותר, כך הוא היה מעניין יותר בעיני הרומאים. ככל שנשפך יותר דם בזירה, כך היה הקרקס יותר מוצלח.

כאשר נפלה הקיסרות הרומית, נעלם אתה גם הקרקס האכזרי שלה.


. אפשר לומר  בביטחון מלא,  שבעבור ילדים , יום ההולדת הוא רגע שיא, יום מכונן ומרגש כל כך

 כמה תום, יופי והתרגשות ניבטים אלינו , ההורים, דרך עיניי הילדים. ואנו שכל כך רוצים לראותם מאושרים מוכנים להוריד את הירח בעבורם

   אז החלטנו לחגוג לילד יום הולדת עם הגן/הכתה, בחרנו תאריך, אולי סגרנו מקום לאירוע, אולי  בבית או בפארק, אפילו הזמנו מפעיל ליום ההולדת . קנינו חטיפים, הפתעות,העוגה כבר בתנור והאירוע מתקרב כבר ממש וההתרגשות בשיאה… ועל כן הכנתי בעבורכם רשימת עשה/אל תעשה מניסיוני ותפיסת עולמי.
כולנו זוכרים את הסרט הקיץ של אביה, הסצינה בה הילדה מחכה לחברים שיגיעו לחגוג עימה את יום הולדתה ואף אחד לא מגיע. קורע לב!! זהו חשש שכל  הורה אוחז  בו,אז אני יכול להרגיע ולומר שתמיד אבל תמיד מגיעים אורחים וחברים לחגוג. לא קרה במהלך השנים אף לא פעם שהיתה נוכחות דלה ביום ההולדת

 היום בעידן הוואטסאפ קל לייצר תקשורת ולקבל תגובה מיידית . לא להתבייש ולשלוח הזמנה ליום ההולדת, לתזכר כשבוע מראש פעם אחת ולהזכיר כיומיים קודם לאירוע פעם נוספת ואף לשאול מי מתכוון להגיע.
יום האירוע: לדאוג להגעת המפעיל לפחות 45 דקות לפני תחילת האירוע, על מנת להתארגן ברוגע ובלב שקט. עניין חשוב נוסף הוא לייצר היכרות עם הילד . החוגג/ ילדים חוגגים לפני שכל החברים מגיעים וההתרגשות בשיאה. בזמן הזה , לפני שהאורחים מגיעים המפעיל מייצר מפגש אישי ונינוח עם הילד מסביר ומדגים על מה שהולך להיות במופע ובמהלך יום ההולדת. מפגש מקדים זה מווסת מעט מהתחושות והרגשות הגואים ועוזר לייצר מעט רוגע ותחושת שותפות.

מומלץ גם להורים לעבור על לו”ז האירוע עם המפעיל על מנת להיות על אותו הגל… בסופו של עניין לכולם מטרה משותפת וזהה להצלחת יום ההולדת.

לכל מפעיל שיטות העבודה שלו וההרגלים ועל כן מומלץ לעבור על הלו”ז ולוודא שאתם מתואמים ומבינים אחד את השני. המפעיל לרוב מנוסה מההורים ויכול לתרום מניסיונו לטובת הצלחת האירוע.

המלצה קטנה בנושא האוכל: אני אישית ממליץ לשים על השולחן בתחילת האירוע מעט חטיפים ולא למלא את השולחן בכל טוב הארץ . הסיבה היא פשוטה, נחמד שמגיעים ויש כיבוד קל , זה מכניס לאווירת החגיגה, מרגיע מעט את הילדים וכמובן חלק בלתי נפרד מיום ההולדת…

אני לא ממליץ להעמיס בתחילת האירוע חטיפים רבים ובוודאי ממליץ בתחילת הפעילות להשאיר את השולחן ריק מחטיפים, אחרת עלולה להיווצר טיילת לכיוון השולחן בזמן הפעילות וזה עלול לגרום לפגיעה בפעילות ולבסוף לפגוע בהנאתם של הילדים. לא משנה כמה מרהיב, מוכשר ומלהיב המפעיל לאף אחד אין סיכוי מול צלחות עמוסות בממתקים.

הפעילות שלי איננה תחרותית או הישגית בשום צורה שהיא ועל כן אינני מתחבר לעניין או מחלק פרסים במהלך יום ההולדת לילדים. לרוב הילדים נלהבים ,משתפי פעולה ונהנים מהפעילות הייחודית המדגישה עקרונות של תנועה, אקטיביות, אתגר ושיתוף פעולה. אם ההורים רוצים הם מחלקים בסוף יום ההולדת איזשהי הפתעה או מזכרת מיום ההולדת. זה איזשהו מנהג שהשתרש, לחלק הפתעה בסוף יום ההולדת. לרוב מדובר על צעצוע מפלסטיק סיני , שלא מחזיק מעמד זמן רב ומעט חסר משמעות בעייני.

לסיכום: ממליץ לקחת בפרופורציה את עניין יום ההולדת, לא להשתגע ולזכור שמעבר לחגיגה הרגעית אנו שואפים לחנך את ילדנו לערכים גבוהים ואין טוב ממודלינג לצורך השגת מטרה זו


להיות לולין:

מופע היכרות עם עולם הקרקס, במופע קטעים מבדרים המשלבים אלמנטים מעולם הג’אגלינג עם ליצנות מודרנית ותקשורת עם הקהל.
במהלך המופע נעבור בין האלמנטים השונים מעולם הג’אגלינג כשכל אביזר יוצג לקהל בצורה מבדרת ,מדהימה ומפתיעה.
לאחר המופע הקהל עצמו יתנסה בחווית הקרקס כשיתנסה בעצמו במגוון אביזרי הג’אגלינג באופן אקטיבי

מופע 45 דק’ כשלאחריו ההפעלה.

מופע מוצלח שמשלב גם הפעלה צבעונית, מאתגרת ואקטיבית.

מופעי אש:

מופע אש המשלב תנועה ולהטוטי אש מורכבים ומפתיעים עם מגוון אביזרים .
קסדת אש, לפידי אש,בליעת אש, מניפות אש,קפיצה דרך חישוק אש, מוט זיקוקים…
הקהל נרגש ומרותק למראה הלהבות והלהטוטים המורכבים.

ויקטור ליטו:

ויקטור ליטו הוא רקדן,להטוטן,אקרובט וליצן המגיע אלינו לאחר סיבב הופעות ברחבי העולם הגדול.
במופע הוא מציג לנו את יכולותיו המופלאות במופע רחוב קרקסי,הומוריסטי ופרוע.
מופע קצבי ווירטואוזי,מלהיב ומרגש המשלב טכניקת קרקס ברמה גבוהה אינטראקציה עם הקהל,קומדיה וצחוק. אף אחד לא ישאר אדיש!
המופע עלה לראשונה בפסטיבל עכו ובפסטיבלים באירופה זוכה להצלחה רבה ותגובות נלהבות.


יום הולדת קרקסי:
יום הולדת קרקסי הוא מוצלח במיוחד,בשל היותו שילוב מנצח בין מופע מרשים ומבדר והפעלה אקטיבית וצבעונית של הילדים בכלי הקרקס השונים

תוכנית יום ההולדת:
תוכנית יום הולדת נפתחת במופע קרקס אמיתי ,מבדר,וירטואוזי שלא מן העולם הזה.
במופע אלמנטים מרהיבים הכוללים: להטוטים מורכבים עם חרבות וכדורים,קפיצה דרך חישוק אש,הקטע המפורסם עם מיטת המסמרים,איזון ארבעה כסאות על האף,להטוטי צלחות סיניות ועוד תרגילים מאתגרים ומרשימים.
כל הקטעים במופע משולבים בהומור וליצנות מודרנית,באינטראקציה מתמדת עם קהל הילדים ,שמשתלבים בחלקים מן המופע. המופע מוגש בצורה משעשעת וידידותית לילדים.
ילד יום ההולדת זוכה להתייחסות מיוחדת ,ולוקח גם הוא חלק במופע,כשהוא הופך להיות לוליין הלבוש בגדי קרקס ויחדיו נעשה להטוטים מסובכים.